İçeriğe geç
Anasayfa » Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye sistemimizi aradığınızda müşteri temsilcimiz size teslimat ihtiyaçlarınız konusunda rehberlik eder. Kayaşehir merkez olmak üzere bütün İstanbul’a en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Bizi arayıp taleplerinizi bildirmeniz yeterli oluyor. Gerisini sizin için planlıyoruz. Siz kahvenizi alıp yudumlarken biz teslimatınızı gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sizi trafiğe sokmadan, zaman kaybı yaşamadan firmamız ile keyifli bir teslimat süreci bekliyor. Malum İstanbul nüfus açısından kalabalık olduğu kadar trafiği de her zaman yoğun bir şehirdir. Bir noktadan başka bir noktaya varmak bile bazı zamanlar saatler alır. Kurye sistemimiz zaman kaybının önüne geçer. En uzak mesafeye bile 90 dakika içinde ulaşabiliriz. Teslimatınızı en hızlı şekilde gerçekleştiririz.

Titiz personelimiz her detayla ilgilenir. O yüzden ulaşımda bir aksama yaşanmaz. Kuryelerimiz paketinizi aldığı gibi istediğiniz saatte alıcının kapısında olur. Zaten takip sistemimiz sayesinde kuryemizin konumunu takip edebilir, paketinizle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim için şeffaf hizmet önemlidir. O yüzden müşterilerimizin her an bilgilenmesine ehemmiyet veririz.

Kayaşehir Kurye olarak hizmet amacımız her zaman güvenilir bir firma olmaktır. Sistemimizi bunun üzerine kurduğumuz için sıkıntı yaşamayız. İnsanlık hali her türlü aksilik olabilir. Fakat deneyimli personelimiz süreci aksatmayacak şekilde çözüm geliştirir. Bu profesyonel ve kaliteli iş anlayışının da bir parçasıdır.

Emanet olarak aldığımız paketlerin hasar görmesi, çalınması ve bir başkası tarafından görülmesi mümkün değildir. Gizlilik de işimizin bir parçasıdır. Müşterilerimizin önem verdiği unsurlar bizim hizmet düsturlarımızdır. O yüzden müşterilerimiz gönül rahatlığıyla paketlerini bize teslim eder.

Sistemimizi kurduğumuz günden beri aksaklık yaşamadan yol aldık. Kayaşehir Kurye olarak İstanbul’daki her bölgeye sorunsuz teslimat yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Her koşulda ve her mevsimde teslimatımız devam ediyor. Zaten amacımız mesai kavramını değiştirmek, kesintisiz hizmetle 24 saat boyunca ulaşıma devam etmektir.

Kayaşehir Kurye Hizmeti

Gönderilerinizi muhafazalı bir şekilde en hızlı şekilde yol alarak verdiğiniz adrese teslim ederiz. Acil kuryelerimiz her an hizmete hazır bekler. Kimi zaman bir evrak kimi zaman ise unutulan bir kimlik, ehliyet veya anahtar için acil kurye gerekir. Bazen medikal bir ilacın hastaya yetişmesi için en hızlı teslimat istenir. Bütün bu durumlarda hemen yanınızda oluyoruz.

Hem bireysel hem de kurumsal gönderilerinizi istediğiniz hızda ulaştırıyoruz. Bizim için sınır, sizin talepleriniz. Zaten sistemimiz müşteri odaklılık üzerine inşa edildi. O yüzden Kayaşehir Kurye olarak müşterilerimizin taleplerini görüyor, isteklerini yerine getirmek için farklı seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimiz de kendi taleplerinin karşılık bulmasından memnun kalıyor.

İkitelli Kurye olarak bütün amacımız da zaten budur. Her zaman kaliteli hizmet vererek sektörde ve çalıştığımız bölgede en iyisi olmaktır. Bunun için de hem yazılım hem donanım hem de personel olarak en iyi seçimlerle yol alıyoruz.

Kayaşehir Kurye uygulamamız sayesinde hızlı ve güvenilir bir firmadan hizmet alıyorsunuz. Bu konuda iddialıyız. Çünkü sistemimizi bu iki önemli unsur üzerine kurduk. Bunun için de aldığımız motosikletler alanda en iyi servisi sağlar. Küçük paketler olmadığında da araçlarımızla destek veriyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için her ayrıntıyı düşünüyor ve sistemimiz güncelliyoruz.

Bu kaliteyi aynı zamanda en uygun fiyatlarla almaları için avantajlı tarifeler sunuyoruz. Müşterilerimiz kendi durumlarına göre tarifelerimize bakıp karar veriyor. Böylece her müşterimiz kendi tarifesine göre bir ücretlendirmeye talip oluyor. Gösterdiğimiz ödeme kolaylıkları ile kaliteli teslimat hizmeti almanın farkını ile yaşıyor. Her müşterimiz için özenli hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara