İçeriğe geç
Anasayfa » Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye olarak çıkış noktamız Altınşehir olup buradan İstanbul’un dilediğiniz bölgesine hizmet taşıyoruz. Gece veya gündüz fark etmeksizin her an hizmete hazır bekleyen kuryelerimiz, paketlerinizi alıp en kısa sürede istediğiniz semte veya mahalleye taşır. Deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla hareket eden personelimiz gerek işletmemiz içinde gerekse sahada gayretle çalışır.

Firma olarak amacımız bu büyük metropolde müşterilerimizin yoğun trafikte kalmasını engellemek ve zaman kaybını önlemektir. Müşterilerimiz için en iyi hizmeti sağlayacak sistemi kurduk. Taleplere göre de kesintisiz hizmet vererek mesai saatinde ve dışında çalışmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki nüfusu yoğun bir şehirde yaşamak hele ki İstanbul gibi büyük bir şehirde ulaşım sağlamak kolay değil. Bazen semtler veya yakalar arası bile yolda saatler geçebiliyor.

İkitelli Kurye olarak müşterilerimize kolaylık sağlamak, ulaşımda ve teslimatta yardımcı olmak için canla başla çalışıyoruz. Bunun için hem kendi alt yapımızı en iyi şekilde kurduk hem de ekibimizi en tecrübeli kişilerden oluşturduk. Hizmetlerimizde aksaklık yaşanmaması için gerekli bütün tedbirleri alıyoruz.

Altınşehir Kurye olarak süratli hizmet vermek için gerekli olan bütün ekipmana sahibiz. Kullandığımız motosikletlerin sınıfının en iyisi olmasını istiyoruz. Düzenli olarak bakım yaptırıyoruz. Kuryelerimiz için bütün mevsimlere uygun ekipman kullanıyoruz. Takip sistemimiz ve kullandığımız rotasyon uygulaması sayesinde trafik yoğun olsa bile teslimatımız aksamıyor.

Kuryelerimiz tecrübeli olduğu için İstanbul’daki bölgelere ve yol bilgisine hâkimler. Bu sayede de en kestirme yolları, en hızlı güzergâhları çabuk buluyorlar. Teslimatın hızında aksama olmadan ulaşım sağlanıyor. Ekiplerimiz hiçbir eksik olmaması için her ayrıntıya önem veriyor. Bu da bizim müşterilerimize mahcup olmamızın önüne geçiyor.

Hızımızı müşterimizin seçimine göre gerçekleştiriyoruz. Acil kurye seçeneğimizi kullandığınızda dakikalar içinde adresinizde oluyoruz. En uzak mesafe için teslimatımız 90 dakika oluyor. Teslim ürünlerimizin ne olduğu fark etmez. Kuryelerimiz içeriğe bakmaz. Alıcıya ulaşarak paketin en iyi şekilde teslimiyle ilgilenir.

Altınşehir Kurye Hizmeti

Altınşehir Kurye olarak güvenlik bizim için önemlidir. Bir firmanın müşteriyle kurduğu bağın birincil adımını güven oluşturur. Müşterilerimizin paketlerinin emniyet içinde taşındığını bilmesi ve gözü arkada kalmadan paketini teslim etmesi bizim için çok önemlidir. Biz de aldığımız paketleri özenle muhafaza ederiz.

Sistemimizin özelliği güvenlik ve gizliliğe öncelik vermemizdir. Hangi adrese varmış olursak olalım teslimat alıcıya yapılır. Zaten müşterilerimiz paketlerin durumunu takip sistemimiz sayesinde görebilir. Paket içeriğinde evrak da olabilir, kırılacak bir eşya da bulanabilir. Önemli olan o paketin hasar görmeden teslim edilmesidir. Biz de bunu gerçekleştiriyoruz.

Altınşehir Kurye olarak sadece küçük paketleri teslim almıyoruz. Aynı zamanda büyük boyuttakiler için de araçlarımızı kullanıyoruz. İster küçük isterse de büyük olsun paketlerinizi emniyet içinde ulaştırabiliyoruz. Çünkü aldığımız gönderileri emanet olarak görüyoruz ve öyle ehemmiyet veriyoruz. Müşterilerimiz de gösterdiğimiz bu özen ve dikkatten son derece memnun kaldıklarını ifade ediyor.

Kaliteli hizmetin en önemli unsurlarını sağlıyoruz. Hem hızlıyız hem güveniliriz hem de müşterilerimiz bize istediği anda ulaşabiliyor. 7/24 çalışarak en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Aynı zamanda Altınşehir Kurye olarak bu kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz.

İstiyoruz ki bizden hizmet talep her müşterimiz kendi ihtiyacına göre bir seçenek bulsun ve ödemesini ona göre belirlesin. Bunun için de sunduğumuz seçeneklerle müşterilerimiz kendi talebini ve ödeme unsurlarını belirlemiş oluyor. Müşterilerimiz memnun oldukça biz de şevkle çalışmaya devam ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara