İçeriğe geç
Anasayfa » Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye hizmetleri, yoğun şehir hayatında bazen elimizde bulunan paketleri belirli bir noktaya ulaştırma noktasında hayati önem taşımaktadır. Bu tip acil durumlarda sizin en büyük yardımcınız, firmamız tarafından sağlanan hizmetler olacaktır. İstanbul sınırları içerisinde gün içinde teslim edilmesi gereken evrak, paket, kargo vb. tüm materyalleri dilediğiniz noktaya rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Deneyimli ve hızlı personelimiz sayesinde söz konusu gönderi yapmak olduğunda asla mağdur olmayacaksınız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve bütçe dostu fiyatlandırma sistemimiz sayesinde vereceğimiz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini size sunmak isteriz. Gerçek şu ki sizlere verebileceğimiz en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına İkitelli Kurye olarak gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz.  Paketlerinizin dilediğiniz adrese ulaşması sizin için önem arz ettiğinde firmamıza ulaşmayı sizler için kolay kılıyoruz. Buna ek olarak gelişen teknolojiye uyum sağlayan çalışma sistemimiz sizlere her türlü kolaylığı sağlayacaktır.

Siz evinizde veya ofisinizde keyifle kahvenizi yudumlarken deneyimli personelimiz gönderinizi çoktan vermiş olduğunuz adrese ulaştırmış olacak. Hiçbir şekilde strese girmeden arkanıza yaslanıp oh diyebilir, belki de kendinizi keyifli bir masajla ödüllendirebilirsiniz. Firmamız her şeyi sizin için halledecek ve muhteşem bir kurye deneyimi yaşayacaksınız.

Gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve kendini durmadan güncelleyen çalışma anlayışımız sayesinde teknolojinin mümkün kıldığı tüm donanımı sizlerle paylaşmaya and içiyoruz. Hıza, güleryüze ve gizliliğe önem verdiğimiz kadar sizlerin konforuna da oldukça önem veriyoruz. Bu bağlamda yenilenen dijital operasyon sistemi vasıtasıyla kuryenizin yerini anlık olarak görebilirsiniz. Bu sayede çalışanlarımızın yöneldiği konumları oturduğunuz yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Başakşehir Kurye Hizmeti

Başakşehir kurye hizmetleri kapsamında teknolojik gelişmelerden faydalanarak size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Kuryelerimiz hızlı ve güvenli şekilde belirttiğiniz adrese ulaştırmak için ellerindeki tüm imkanları kullanmaktadırlar. 

Gelişmiş ağımız sayesinde Başakşehir’in her yerinden anlık olarak kurye talep edebilmeniz ve gönderi yapabilmeniz mümkündür.

Gönderinizin teslimat süresi mevcut hava koşullarına göre değişim gösterebilmektedir. Şartların elverdiği en kısa süre içerisinde gönderiniz karşı tarafa ulaştırılacaktır.

Motosikletin taşıyabileceği her türlü evrak, paket vb. Gönderilerinizi Başakşehir Kurye Hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Motorun taşıyamayacağı büyüklükteki gönderileriniz için Araçlı Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlandırma bulunduğunuz nokta ve alıcı tarafın adresine olan mesafeye göre değişkenlik gösterecektir.

Başakşehir kurye hizmetleri kapsamında 7/24 saat gözetmeksizin gönderi yapabilirsiniz.

Yoğun iş temposunda acil gönderilerinizin sizin için büyük önem arz ettiğinin farkındalığıyla çalışma prensibimizi düzenliyoruz. Güleryüzlü ve hızlı hizmet sunma konusunda oldukça iddialıyız. Eğer acil ulaştırılması gereken bir gönderiniz varsa ve bize ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu sayede siz de Başakşehir Kurye hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz:

Web sitemizde bulunan telefon numaraları aracılığıyla bize ulaşın.

Dilerseniz web sitemizin iletişim bölümünde bulunan WhatsApp hattımızdan da bize yazılı olarak ulaşabilirsiniz.

Deneyimli ve güleryüzlü çağrı merkezi personelimize bulunduğunuz nokta, alıcı adresi, gönderinin boyutu ve niteliği hakkında net bilgiler vermeye çalışın.

Gönderinizin ne zaman ulaşmasını istediğinizi net bir şekilde moto kurye ile belirtin.

Bu adımları tamamladıktan sonra personelimiz gönderinizi sizden teslim almaktadır. Akabinde dilediğiniz noktaya hızlıca teslimatını sağlamak için harekete geçmektedir. Siz sadece arkanıza yaslanın ve Başakşehir Kurye ile hızlı, güvenli ve ekonomik kurye hizmetinin tadını çıkarın.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara